Dvojitá recenze - papírový potisk na nehty a roztok na papírový potisk

3. července 2014 v 7:00 | Jana |  Recenze - dekorativní kosmetika
Ahoj,
dneska mám pro vás trochu netradiční recenzi. Je to dvojitá recenze - recenze na dva výrobky najednou. Recenzuju je najednou, protože k sobě jakoby patří, ikdyž se prodávají zvlášť.
Ke každé věci vám jako vždy napíšu základní informace, ale recenzi udělám na obě najednou.

Co? - Papírový potisk na nehty
Značka - essence
Cena - 34,90Kč
Odstín - 02 my wild side
Množství - -------
Vůně - -------

Popis výrobce
unikátní nehtový design: bez nálepek i bez fólie- s papírovým potiskem si můžeš na nehty přenést opravdové noviny. postup: nalakuj své nehty dvěma vrstvami laku a nech lak zcela zaschnout. odstřihni kousek požadovaného designu z přiložených novin, přetři tento kousek novin roztokem (stranu s designem) a umísti na nehet designem dolů po dobu 15 sekund. nakonec nehtový design přetři krycím lakem. pro každý nehet opakuj zvlášť. kreativní a naprosto originální.

Co? - Roztok na papírový potisk
Značka - essence
Cena - 49,90Kč
Odstín - 01 crew member
Množství - 8ml
Vůně - -------

Popis výrobce
Tenhle roztok je z limitky, která už se neprodává a jeho popis už jsem proto nenašla.


Recenze
Určitě jste už někdy na internetu viděli, jak se dělají novinové nehty. Já jsem si řekla, že je vyzkouším, až budu mít čas. Nakonec jsem se k tomu ale nedostala... Po nějaké době jsem objevila tuto v té době novinku. Hned jsem si vzpoměla na novinové nehty a řekla jsem si, že to bude asi to samé a tak jsem si to koupila.

Na první pohled se mi tyhle věci zalíbily. Mají takový jednodušší design.

V nabídce jsou momentálně 4 varianty papírového potisku. Já jsem si vybrala tento. Je to prostě novinový papír a na něm šest různých designů.

Jako první jsem si koupila roztok na papírový potisk. Koupila jsem si ho z limitky Beauty Beats, protože byla v drogerii Teta a do jiné drogerie bych se v té době nedostala. Roztok ze stálé nabídce v Tetě nemají. Myslím, že jsou ale oba roztoky (ten z limitky i ten ze stálé nabídky) stejné. Roztok je v klasické lahvičce jako lak na nehty a má normální štěteček.

Obě věci jsem si koupila už dříve, ale teprve nedávno jsem měla čas na to je vyzkoušet. Vše jsem dělala podle návodu. Nalakovala jsem si nehty bílým lakem a vybrala jsem si tento design:
Nastříhala jsem ho na menší části, jednu jsem si vzala, přetřela ji roztokem a přiložila na nehet. Těšila jsem se až uvidím, jak to na nehtech vypadá. Po chvilce jsem papírek oddělala a místo toho, abych byla nadšená mě čekalo nemilé překvapení. Na nehtech jsem potisk vůbec neměla a kromě toho mi zmizl i lak na nehty. Lak byl celý jakoby rozežraný a zbyla tam jen jeho zbytek na krajích Bylo to, jako bych si zrovna nehty odlakovávala. Zkusila jsem potisk ještě jinými způsoby použít na další nehty, ale dopadlo to stejně.
Nedalo mi to a rozhodla jsem se vyzkoušet ještě klasické noviny a ejhle, povedlo se! Takže si myslím, že problém je jen s tím papírovým potiskem a roztok funguje vpořádku. (Nehty s novinama vám ukážu v nějakém z dalších článků.)

Ještě co se týče ceny, tak je podle mě dobrá. Ikdyž u toho papírového potisku, 35kč jen za kus papíru...

Klady a zápory:
+ roztok funguje
+ množství roztoku
+ cena
- papírový potisk nefunguje

Body (roztok) 5/5
Body (papírový potisk) 0/5

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 malaika-hatia malaika-hatia | Web | 6. července 2014 v 21:55 | Reagovat

Nedávno jsem tam po tom roztoku pokukovala, zkoušela jsem to kdysi s alkoholem, ale 42% bylo nejspíš málo, takže se nepovedlo. :/ Ale jestli ten roztok s obyčejnýma novinama fakt funguje, tak do něj jdu! :D

2 World by Jane World by Jane | Web | 7. července 2014 v 7:46 | Reagovat

[1]: Jo, fakt funguje, ale musíš dávat pozor, jak dlouho ty noviny potřené roztokem na nehtech necháš...

3 auntie auntie | Web | 9. září 2016 v 1:36 | Reagovat

pujcky na 12 splatek 8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama