Výhra od Dermacol + recenze

13. července 2014 v 7:00 | Jana |  Recenze - dekorativní kosmetika

Ahoj,
před několik dny jsem vyhrála výhru v soutěži Dermacol. Měl se vymýšlet název jejich nového blogu a potom bylo vybráno 15 výherkyň, jejichž názvy se Dermacolu nejvíce líbily. Já jsem byla jednou z nich a moc mě to potěšilo :)

Dárečky mě moc potěšily a tak mě napadlo, že bych je mohla jako poděkování Dermacolu zrecenzovat.

Než přejdu k recenzi báze a řasenky, chtěla bych vám ukázat i tu kosmetickou taštičku.
Je růžová s flitrama, menší až středně velká. Nějakou takovou jsem sháněla, ale růžová s flitrama se mi zrovna moc nehodí, ale i tak ji na něco určitě využiju.

Na boku má poutko. A má dva zipy, což je super, kdyby se jeden z nich třeba poškodil.


Co? - LASH BOOSTER MASCARA BASE
Značka - Dermacol
Cena - 229Kč
Odstín - -------
Množství - 9ml
Vůně - -------
Popis výrobce Báze pod řasenku pro objem a prodloužení.
Řasy okamžitě maximalizuje a zesiluje účinek řasenky. Řasy prodlouží,zhustí (dodá objem i těm nejtenčím řasám) a natočí je. Plastový kartáček s hřebínkem odděluje jednotlivé řasy, uvolňuje na ně optimální množství hmoty a umožňuje tak její precizní nanesení od kořínků řas až ke konečkům. Rychleschnoucí krémová textura nevytváří žmolky, nedrolí se a neopadává. Speciální vosky a polymery zlepšují přilnavost k řasám, zpevňují je a fixují jejich natočení. Glycerin a arabská guma podporují hydrataci.


Recenze
O bázi pod řasenku jsem nikdy předtím neslyšela a myslím, že žádná jiná značka ji zatím nemá, ale nevím to vůbec jistě. Minimálně je Dermacol jedním z prvních výrobců báze pod řasenku, možná je i první.

Její design se mi líbí, je jednoduchý a vypadá tak trochu luxusně, což mám u kosmetiky ráda.

Kartáček má gumový a vyhovuje mi. Všimla jsem si, že jedna řada štětinek je delší, ale nevím proč.

Jak jste si asi všimli na předchozích fotkách, báze má bílou barvu. Vůbec se toho ale nebojte, řasenka ji pak obarví.
Báze se nanáší normálně jako řasenka. Používá se mi dobře, nemám s ní asi žádný problém. Řasy viditelně prodlouží a trochu je od sebe oddělí a zajišťuje, aby je řasenka neslepovala, ikdyž pár se jich vždycky slepí. Taky je trochu natočí, ale nevšimla jsem si, že by je zhustila. Výdrž řasenky podle mě moc neprodlouží. Zkoušela jsem na jedno oko použít jen řasenku a na druhé bázi a řasenku a výdrž byla asi skoro stejná. Taky jsem zkoušela bázi použít s jinou řasenkou a taky jí trochu pomohla.

Co se týče ceny, tak fakt nevím. Nejprve se mi zdála drahá, ale když to porovnám s cenou řasenky, tak se mi zdá celkem přiměřená. Navím ji teď můžete sehnat ve slevách.

Klady a zápory:
+ prodlužuje řasy
+ odděluje řasy
- neprodlouží výdrž řasenky

Body 5/5


Co? - 1000 LASHES Volume Build Up Mascara
Značka - Dermacol
Cena - 249Kč
Odstín - black
Množství - 12ml
Vůně - -------

Popis výrobce
Řasenka pro nastavení a zhuštění řas
Dodává řasám plnost a extra hustotu s criss cross efektem, díky kterému řasy nádherně vyniknou. Jemná, krémová textura umožňuje vícenásobné vrstvení řasenky pro dosažení požadovaného objemu bez rizika slepení a žmolků. Každou řasu obalí stálým, dlouhotrvajícím filmem, který neopadává. Velké množství velmi jemných nylonových vlákének viditelně doplňuje řasy, usedá mezi nimi, vyplňuje mezery, a nádherně je tak u kořínků zahušťuje a fixuje jejich prodloužení. Vykreslí a zhustí i ty nejjemnější a nejkratší řasy. Unikátní objemový kartáček nabírá a přenáší na řasy více hmoty, díky speciálním glitrům obsaženým v jeho vláknech. Řasy jsou dokonale rozčesané, krásně nadýchané a přirozeně zhuštěné po celý den.

Recenze
Když jsem řasenku dostala, nijak mě nezaujala, ani nějak extra nepotěšila (jsem ráda za jakoukoliv výhru, ale prostě jsem se z ní moc neradovala), protože řasenku nepoužívám. Se svými řasami jsem spokojná. I tak jsem ji ale vyzkoušela. S řasenkami nemám velké zkušenosti, takže tuhle recenzi berte trošičku s rezervou.

Design řasenky mi připadá takový crazy, což je možná i škoda, protože si myslím, že v drogerii nezaujme některé starší ženy (nemyslím všechny, ale některé). Nezaujal mě a nějak moc se mi nelíbí, ale není špatný.

Kartáček má takový ten štětinkový (nevím, jak to napsat). Vyhovuje mi.

Řasenka řasy prodlouží, slepuje je jen trochu, ale když použijete i bázi, neslepuje je skoro vůbec, nevytváří žmolky. Po první použití jsem si řekla, že není nic moc, ale postupně se mi zalíbila. Zdálo se mi, že s mými řasami nic neudělala. Zblízka bylo poznat, že mám řasenku, ale zdálky ne. To je pro někoho výhoda, pro někoho ne. Někdo chce mít velkou vrstvu řasenky a někdo ji chce mít nenápadnou. Já patřím spíše k těm, kteří tu řasenku nechtějí mít moc viditelnou, a proto mi vyhovuje. Řekla bych, že podtrhuje krásu vašich řas a vypadá přirozeně, což je pro mě super.
Na těchto fotkách si můžete o řasence i o bái udělat vlastní představu:
(1.fotka - bez řasenky, 2.fotka - s řasenkou, 3.fotka - s bází a řasenkou)

Cena se mi zdá vysoká, ale všechny řasenky tak nějak stojí, takže...

Klady a zápory:
+ prodlužuje řasy
+ řasy slepuje jen trochu
+ nevytváří žmolky
+ přirozený efekt

Body 5/5

Řasy s použitím báze i řasenky:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama