Nivea klub

25. září 2014 v 7:00 | Jana |  Kosmetické tipy

Ahoj,
poslední dobou si ráda zařizuju různé kartičky do obchodů, na které se třeba sbírají body apod.
Už dávno jsem se dozvěděla o Nivea klubu (kde taky můžete získat klubovou kartu), ale až teď jsem se tam konečně zaregistrovala. Napadlo mě, že bych vám o tom mohla něco napsat, protože je to zajímavé a můžete získat i nějaké odměny.

Co je to Nivea klub?
Značka Nivea založila tento klub, aby odměnila své zákazníky. Všechy informace se můžete dozvědět na jejich stránkách nebo přímo stránkách Nivea klubu, ale ve zkratce vám o tom něco napíšu...
Pokud si kupujete výrobky Nivea, je pro vás Nivea klub super. Abyste se do něj mohli zaregistrovat, musíte vyplnit jejich formulář a na něj nalepit 4 vystřihnuté kódy z výrobků Nivea. Potom to pošelete na jejich adresu a počkáte, až vám přijde e-mail, že jste byli zaregistrováni. Za nějkou dobu vám potom poštou přijde dopis s kartičkou a dalšími věcmi. No a potom už si jen schováváte kódy z Nivea výrobků a až jich budete mít dost, můžete si je vyměnit za nějaké odměny.

Stránky Nivea klubu: http://klub.nivea.cz/Login.aspx


Co členstvím získáte?
Výše jsem zmínila, že vám po registraci přijde dopis s kartičkou a dalšími věcmi. Já jsem to pro vás vyfotila, abyste se mohli podívat, co vás může čekat. Mi přišel dopis s mojí kartičkou Nivea, časopis Modrobílý svět, ve kterém se dočtete o Nivea výrobcích, letáček s informacemi o Nivea klubu a 3 vzorečky výrobků Nivea.

No a jak už jsem psala, když budete sbírat body, můžete je vyměnit za nějaké pěkné odměny. Dočetla jsem se, že se ty odměny myslím co 2 roky mění. Teď můžete např. získaz puntikované ponožky, ručník, dětský polštářek nebo jiné věci.
Já jsem si zatím za body nic neobjednávala, ale už se těším, až si něco objednám.

Tipy pro vás
Pokud se budete registrovat, použijte čárové kódy z co nejlevnějších výrobků Nivea (např. mýdel, pleťových masek), protože za tyto kódy nedostanete žádné body.
Z výrobků Nivea, které jsou v krabičce, nevystřihujte čárové kódy, ale nechte si celé krabičky. Nevím proč to tak dělají, ale pokud nepošlete celou krabičku od výrobku, nezapočítají vám za to body. Já jsem jeden kód už bohužel vystřihla, ale teď už si na to dávám pozor. U mýdel kódy ale vystříhávat můžete.

Pokud byste měli nějaký dotaz ohledně Nivea klubu nebo si nevěděli s něčím rady, klidně mi napište a pokud budu moct, poradím vám :) Jinak byste se ale všechno měli dozvědět na stránkách Nivea klubu a pokud ne, tak se na to můžete zeptat na facebookové stránce Nivey. Já jsem se tam taky na něco ptala a jedna paní mi poradila.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vsecochcete vsecochcete | 20. prosince 2014 v 19:11 | Reagovat

Bude vadit když čárový kód okopíruju přes kopírku a potom pošlu ?

2 World by Jane World by Jane | Web | 21. prosince 2014 v 7:40 | Reagovat

[1]: To asi jo, oni chtějí prostě ty kódy přímo z výrobků...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama