Duben 2016

Krémový dort s fondánem (nejjednodušší způsob)

27. dubna 2016 v 7:00 | Jana |  Recepty

Ahoj:)
dneska tady mám pro změnu video s receptem:)


MS v hokeji 2016

26. dubna 2016 v 21:30 | Jana
Ahoj :)
jak se máte? Taky toho máte tolik do školy? Já teda fakt dost, už se nemůžu dočkat prázdnin!

Nevím, jestli jste to zaznamenali, ale už se konečně po roce zase blíží Mistrovství světa v hokeji! Nemůžu se dočkat!
MS v hokeji 2016 se letos koná od 6. května v Rusku. Loni bylo v ČR, ale bohužel jsem nesehnala lístky. Letos se na něj živě taky nepodívám :D Ale až bude na Slovensku, mám určitě v plánu tam jít.

Vlastně ani nevím, čím to je, ale sledování hokeje mě prostě baví. Už když jsem byla menší, tak jsem se občas s taťkou na nějaký zápas podívala. Pokaždé když si pouštěl nějaký sport nebo zprávy (prostě něco jiného než pohádky a večerníček), tak jsem tak trochu "zuřila", ale když běžel hokej, vůbec mi to nevadilo… A to mi zůstalo až do teď :D Jediný sport, který sleduju je hokej, hlavně teda mistrovství. Ostatní mi přijde takové nezajímavé, prostě jedině u hokeje dokážu sedět klidně i několik hodin v kuse :D Vždycky když se začnu dívat na nějaký zápas, nemůžu se od něj odtrhnout a nesnáším, když mě někdo vyrušuje :D Asi to až moc prožívám…:D

Ale abych se vrátila k letošku, budete se někdo taky dívat? Já mám v plánu se dívat na všechny zápasy, ve kterých hraje Česko. O dva ale přijdu, protože budu v tu dobu ve škole a to mě fakt štve.
Jsem vážně zvědavá, jak bude hrát náš tým. Docela mě mrzí, že dost hráčů neprošlo zdravotní prohlídkou...

Tohle je rozpis zápasů našeho národního týmu:

Celý program MS v hokeji 2016 najdete ZDE.

Už nějakou dobu taky sleduju všechny novinky ohledně mistrovství na internetu. Narazila jsem na jednu stránku přímo o mistrovství světa v hokeji - MS hokej 2016 aktuálně. Najdete tam všechny základní informace, jako třeba kdo s kým kdy hraje, tabulky skupin apod. a až MS začne, měly by tam být i výsledky jednotlivých zápasů, živé textové přenosy v průběhu českých zápasů... no prostě všechno, na co si vzpomenete :D


Taky se těšíte na MS tak jako já? :)


DIY decoupage obrázek/DIY decoupage picture

13. dubna 2016 v 7:00 | Jana |  DIY

Ahoj:)
jak se máte? Jaro přichází a tak mě napadlo si vyrobit nějakou květinovou dekoraci... Chvíli jsme přemýšlela, co by to mohlo být, a pak mě napadlo si vyrobit tento obrázek s levandulí:)