Prosinec 2016

Vizitky z internetu

25. prosince 2016 v 7:45 | Jana |  Ostatní recenze
Ahoj :)
nedávno jsem na internetu hledala nějakou stránku, kde bych si mohla objednat vizitky. Našla jsem více stránek, ale rozhodla jsem se pro tuhle, která mě nejvíce zaujala: www.printuj.cz Zaujala mě tak celkově, moc se mi líbí design a hlavně je strašně přehledná, jednoduše se v ní vyznáte a to je podle mě nejdůležitější.
Ty vizitky potřebovala mamka, ne já, ale kdybych o této stránce věděla dříve, možná bych si tam objednala vizitky do tanečních. :)

Objednat vizitku je fakt jednoduché a ani vám to nezabere moc času. Můžete si vybrat jednu z předpřipravených šablon, nebo pokud jste kreativní a umíte to, můžete si samozřejmě vytvořit vlastní návrh. Já jsem na to spěchala, takže jsem si zvolila jednu ze šablon. Možností je opravdu dost a šablony jsou opravdu povedené, takže si podle mě vybere snad každý.


Vybrat si můžete ze dvou velikostí. Bylo by super, kdyby bylo na výběr více rozměrů, ale tyhle dva jsou asi nejčastější, takže to úplně stačí...
Dále si vyberete papír, ze kterého vizitku chcete vyrobit - matný, lesklý, strukturovaný, kartonový nebo perleťový. Papír je opravdu kvalitní, nemusíte se bát. Líbí se mi, že si můžete vizitky nechat natisknout klidně i oboustranně, takže se vám na ně vejde více textu. :) Je zde i možnost nechat si vizitky zalaminovat a ve výsledku můžou být vizitky buď lesklé nebo matné. :)

Cena dopravy je už od 50Kč, což je podle mě super. Cenu vizitek už posuďte sami.
Na stránkách najdete i kalkulátor ceny, který vám ihned spočítá cenu i s dopravou.


Tato stránka se nezabývá jen tiskem vizitek, ale můžete si tam obejdnat například i poznámkové bloky nebo zápisníky s logem, letáky, hrnek nebo razítka a tak dále. Ani jedno jsem teda nevyzkoušela, ale na stránkách jsem se na to dívala a nevypadalo to vůbec špatně.


To by bylo pro dnešek vše. :)
Všem vám přeji krásné Vánoce a šťastný nový rok!

Recenze - Dřevěný podtácek ve tvaru sněhové vločky

16. prosince 2016 v 14:19 | Jana |  Ostatní recenze
Značka/obchod - http://postovnezdarma.cz/
Cena - 49Kč

Popis výrobce
Dřevěný podtácek ve tvaru sněhové vločky u Vás doma nebo v kanceláři hned nabudí příjemnější atmosféru. Vybrat si můžete šest různých tvarů sněhových vloček. Pořídit si jich můžete také více a vytvořit si tak pěknou sadu.